Bootstrap Themes

24 NAP - spis firm

Na bieżąco dodajemy do naszego katalogu firmy, które są warte uwagi z perspektywy współpracy B2B jak i konsumentów. Firmy w miarę możliwości dzielone są na kategorie.

Smart Kids Planet - to więcej niż sala zabaw

727 770 880

Jeśli jesteś rodzicem poszukującym dla własnego dziecka atrakcyjnych miejsc rozrywki, które równocześnie będą aktywizowały jego rozwój, SmartKidsPlanet to de facto wyśmienity wybór. Jest to miejsce, w którym gruntownie poczują się zarówno małe dzieci - do trzeciego roku życia - jak i te znacznie starsze. Coś dla siebie odnajdą nawet dziesięciolatki.
W jaki sposób Centrum Mądrej Zabawy wpływa na dzieci?
Atrakcje dla dzieci w tym miejscu są dobrane tak, żeby nie jedynie dostarczały radości, lecz także korzystnie wpływały na rozwój dzieci. Zadbaliśmy o to, żeby SmartKidsPlanet stymulowało wyobraźnię oraz kreatywność milusińskich. To miejsce, w jakim rozwijane są także umiejętności motoryczne. Co istotne, w SmartKidsPlanet dzieci mają okazję bawić się z innymi, co nadzwyczaj korzystnie wpływa na ich rozwój społeczny.

Smart Kids Planet - to więcej niż sala zabaw

Smart Kids Planet - to więcej niż sala zabaw

https://smartkidsplanet.pl
Żelazna 51/53 (Fabryka Norblina), 00-841 Warszawa
Tel. 727 770 880
e-mail:
NIP:
REGON:

https://smartkidsplanet.pl: Centrum Mądrej Zabawy

Smart Kids Planet - to więcej niż sala zabaw
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.