Bootstrap Themes

24 NAP - spis firm

Na bieżąco dodajemy do naszego katalogu firmy, które są warte uwagi z perspektywy współpracy B2B jak i konsumentów. Firmy w miarę możliwości dzielone są na kategorie.

Wynajem kamperów premium Kamperjada

+48 42 203 21 18

Kamperjada posiada świetnej klasy kampery marki Laika o niewielkim przebiegu i maksymalnej przydatności. Wynajem kampera jest strzałem w dziesiątkę na urlop.Kampery są perfekcyjnie przystosowane dla pary lub kilku osób. Polecana wypożyczalnia kamperów Łódź oferuje najwyższą jakość i zadowolenie podczas podróży. Pojazdy możesz wynająć w kilku różnych miastach w kraju – Warszawa (Olszewnica Stara), Łódź, Wrocław, Kraków. Oferowane kampery mają całoroczne ogrzewanie oraz klimatyzację z funkcją grzania. Z pomieszczeń użytkowych można wymienić miejsca noclegowe, łazienkę i toaletę, pokój dzienny z aneksem kuchennym i blatem przeznaczonym do posiłków. W części kuchennej znajdują się m.in.: blat roboczy, meble kuchenne, szuflady z cichym domykaniem, lodówka i chromowany zlew. Kamper posiada na wyposażeniu: manualną skrzynię biegów, czujniki cofania, czujnik czadu, elektryczne lusterka, rolety oraz przestronny garaż.

Wynajem kamperów premium Kamperjada

Wynajem kamperów premium Kamperjada

https://kamperjada.pl
ul. Herberta, 92-109 Łódź
Tel. +48 42 203 21 18
e-mail: [email protected]
NIP: 7282858222
REGON:

https://kamperjada.pl: Wynajem kamperów premium

Wynajem kamperów premium Kamperjada
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.