Bootstrap Themes

24 NAP - spis firm

Na bieżąco dodajemy do naszego katalogu firmy, które są warte uwagi z perspektywy współpracy B2B jak i konsumentów. Firmy w miarę możliwości dzielone są na kategorie.

Blacha trudnościeralna STAL-HURT

75 741 03 58

Firma STAL-HURT jest polecanym wytwórcą ukierunkowanym na sprzedaż lemieszy z wytrzymałej stali Hardox. Firma istnieje na rynku od wielu lat i ciągle zapewnia nieporównywalną jakość oferowanych usług. Główny produkt firmy to lemiesze. To nieprawdopodobnie wytrzymałe na złamania i zgniecenia części np. do ładowarek. Lemiesze najczęściej możemy zobaczyć na zwieńczeniu części pracującej z urobkiem. Firma STAL-HURT posiada w swojej ofercie lemiesze ze stali Hardox do mieszarek, które przede wszystkim wykorzystywane są do recyklingu. Części do maszyn, które sprzedajemy są nadzwyczajnej twardości. Są bardzo dobrze znane przez użytkowników: koparek, równiarek, spychaczy i pozostałych maszyn. Części do maszyn, które są niepodatne na złamania pozwalają zapobiec awariom i wykonywać roboty bez zbędnych opóźnień.

Blacha trudnościeralna STAL-HURT

Blacha trudnościeralna STAL-HURT

https://www.stal-hurt.com/
ul. Główna 136, 58-410 Marciszów
Tel. 75 741 03 58
e-mail: [email protected]
NIP:
REGON:

https://www.stal-hurt.com/: Blachy trudnościeralne

Blacha trudnościeralna STAL-HURT
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.