Bootstrap Themes

24 NAP - spis firm

Na bieżąco dodajemy do naszego katalogu firmy, które są warte uwagi z perspektywy współpracy B2B jak i konsumentów. Firmy w miarę możliwości dzielone są na kategorie.

Maxcar - Wypożyczalnia busów w Jeleniej Górze

503 111 099

Nasza wypożyczalnia samochodów posiada zróżnicowany wariant pojazdów, udostępniony zarówno do wynajmu krótkoterminowego jak i długoterminowego, w zależności od naszych potrzeb. Jakie są nasze zalety: stan techniczny pojazdów, wszelkie kwestie związane z ubezpieczeniem, wymogi mówiące o odpowiednim doświadczeniu „za kółkiem”, ceny przedstawianej oferty. Czy planujesz urlop w kraju, czy też dotykają Cię inne sytuacje, powinieneś znać ofertę lokalnej wypożyczalni samochodów. Najistotniejszą zaletą wynikającą z wypożyczenia samochodu jest swoboda podczas poruszania się. Jest to korzystne rozwiązanie szczególnie w przypadku nadmienionych na wstępie wakacji. W ofercie mamy jest także – wypożyczalnia samochodów Szklarska Poręba. Masz firmę? W ofercie mamy również pojazdy małe ciężarowe. W przypadku gdy potrzeba Ci auta „na już” wypożyczalnia jest najlepszą z możliwych opcji. Niezależnie czy potrzebujesz wynająć pojazd w celu prywatnym, czy też służbowym, pewne jest, że usługa zostanie wykonana natychmiastowo. Jest to szczególnie ważne w przypadku kiedy jesteśmy zasypani masą zobowiązań, a nasz własny samochód został zniszczony np. na skutek wypadku drogowego. Mamy dzięki temu możliwość szybkiego uzyskania pojazdu zastępczego, dlatego zapraszamy do kontaktu.

Maxcar - Wypożyczalnia busów w Jeleniej Górze

Maxcar - Wypożyczalnia busów w Jeleniej Górze

https://www.wypozyczalniamaxcar.pl
ul. Złotnicza 14, 58-500 Jelenia Góra
Tel. 503 111 099
e-mail: [email protected]
NIP:
REGON:

https://www.wypozyczalniamaxcar.pl: Wypożyczalnia busów Jelenia Góra

Maxcar - Wypożyczalnia busów w Jeleniej Górze
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.