Bootstrap Themes

24 NAP - spis firm

Na bieżąco dodajemy do naszego katalogu firmy, które są warte uwagi z perspektywy współpracy B2B jak i konsumentów. Firmy w miarę możliwości dzielone są na kategorie.

MAGFIN Magdalena Smędzik

502031921

{Jesteśmy MAGFIN, firmą świadczącą kompleksowe usługi dla cudzoziemców w Polsce. Oferujemy najszerszy zakres usług, w tym wsparcie księgowe, doradztwo gospodarcze, przetwarzanie zezwoleń na pobyt i wszelkiego rodzaju zezwoleń na pracę, a także pośrednictwo pracy.
Nasz zespół doświadczonych specjalistów zapewnia profesjonalne usługi, które pozwolą Tobie i Twojej firmie efektywnie rozwijać się w Polsce. Oferujemy nie tylko standardowe usługi, ale także usługi zindywidualizowane.
Biuro rachunkowe Warszawa, karta pobytu, zezwolenie na pobyt, obsługa cudzoziemców, pomoc dla cudzoziemców, wsparcie cudzoziemców obcokrajowców, wniosek jednolity, legalizacja pobytu i pracy w Polsce, legalna praca w Polsce, zezwolenia na pracę w Polsce.

MAGFIN Magdalena Smędzik

MAGFIN Magdalena Smędzik

https://magfin.pl/
ul. Zamieniecka 54/13, 04-158 Warszawa
Tel. 502031921
e-mail: [email protected]
NIP: 7591560331
REGON: 142775863

https://magfin.pl/: Wszystko dla cudzoziemców w Polsce!

MAGFIN Magdalena Smędzik
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.