Bootstrap Themes

24 NAP - spis firm

Na bieżąco dodajemy do naszego katalogu firmy, które są warte uwagi z perspektywy współpracy B2B jak i konsumentów. Firmy w miarę możliwości dzielone są na kategorie.

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski

512 115 051

Kancelaria Piotra Malinowskiego to renomowana biuro notarialna, która od czasu lat świadczy kompleksowe usługi notarialne na najwyższym poziomie. Zespół doświadczonych notariuszy, z pełnym zaangażowaniem zaś profesjonalizmem, służy pomocą w każdej kwestii. Kancelaria Notarialna Jelenia Góra oferuje pełną gamę usług notarialnych. Notariusze specjalizują się w czynnościach notarialnych, takich jak: sporządzanie aktów notarialnych, poświadczeń, odpisów, zaświadczeń zaś protokołów. Zapewniają dodatkowo pełną pomoc w zakresie przygotowania dokumentów zaś ich weryfikacji, zgodnie spośród obowiązującymi przepisami prawa. Wśród usług Kancelarii Notarialnej Jelenia Góra powinno się podmienić Sporządzanie aktów notarialnych. Notariusze przygotowują tudzież sporządzają wszelkiego rodzaju akty notarialne, w tym umowy sprzedaży, umowy darowizny, umowy przedwstępnej, umowy dzierżawy, umowy najmu, testamenty, pełnomocnictwa, spółki osobowe, spółki kapitałowe i mnóstwo innych. Odpisy, poświadczenia i zaświadczenia - Notariusze sporządzają odpisy spośród dokumentów, poświadczają ich kongruencja z oryginałem i wystawiają zaświadczenia o stanie cywilnym, o tym, że postać fizyczna nie figuruje w ewidencji dłużników niewypłacalnych, o tym, iż ustalony myśl nie jest obciążony hipoteką.

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski

https://notariuszejeleniagora.pl/
Al. Wojska Polskiego 32/12, 58-500 Jelenia Góra
Tel. 512 115 051
e-mail: [email protected]
NIP: 6912186109
REGON: 021883641

https://notariuszejeleniagora.pl/: Czynności notarialne Jelenia Góra

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.