Bootstrap Themes

24 NAP - spis firm

Na bieżąco dodajemy do naszego katalogu firmy, które są warte uwagi z perspektywy współpracy B2B jak i konsumentów. Firmy w miarę możliwości dzielone są na kategorie.

Hurtownia warzyw i owoców Polmar. Oferujemy selekcjonowane owoce i warzywa w najlepszych cenach, a co najważniejsze wysokiej jakości. Najważniejsza w przypadku świeżych warzyw i owoców jest szybkość reakcji, Polmar: Hurtownia owoców i warzyw oferuje rozwiązania spełniające oczekiwania naszych współpracowników. Dzięki nowoczesnej logistyce składającej się z floty 50 chłodnizapewniamy dostawę naszych produktów w idelanych warunkach, aby zagwarantować Państwu świeżość i smak. Początki naszego przedsiębiorstwa to 2000r aktualnie nasza siedziba znajduje się w Jakubowicach około 20 km od Krakowa. Produkty z naszej hurtowni znajdą Państwo na półkach największych sieci spożywczych w europie. Aby zagwarantować całkowite bezpieczeństwo i optymalną jakość, staramy się kontrolować nasze produkty od pola do talerza.

Polmar

Polmar

https://polmar.net/
Jakubowice 77 Pol Mar Paweł Grzyb, 32-100 Proszowice
Tel. +48 660 459 458
e-mail: [email protected]
NIP: 6821595285
REGON: 367816504

https://polmar.net/: Polmar

Polmar
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.